KAMU KURUMU VE KURULUŞLARI GÜVENLİĞİ

Kamu kurumu ve kuruluşlarının büyüklüğü, karmaşıklığı, bir anda binlerce kişiyi barındırması gibi nedenlerden dolayı korunmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle alınan güvenlik önlemleri, tesisin dış çevresinden başlayıp içeri doğru kademeli olarak güvenliği sağlayan, tehlikeyi mümkün olduğunca dışarı da karşılayan, yaşam alanlarına ulaşmadan etkisiz hale getirmelidir. 
Bu doğrultuda: Bina & Tesis Güvenliği 
1.Bina & Tesis girişi karşılama 
2.Bina & Tesis içi gezici güvenlik 
3.Bina & Tesis içi ve çevresi izleme ve görüntüleme sistemleri

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ GÜVENLİĞİ

Günümüzde insanların toplu halde bulunduğu alanlardan biri haline gelen alışveriş merkezlerinin güvenliğinin sağlanması konusunda dikkat edilmesi gereken bir çok husus bulunmaktadır. Titiz çalışmasını ve başarısını; bu alanda da sürdüren Şanver Güvenlik sektörün önde gelen firmalarına hizmet vermektedir.

SİTE VE KONUT GÜVENLİĞİ

Konut, site, villa ve özel konutlarda yaşayan insanların huzur ve güvenliği ön planda tutularak gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasında Şanver Güvenlik olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Apartman, site ve konutların; sabotaj, hırsızlık, terör, saldırı gibi tehditlere karşı tehdit ve güvenlik analizi de yapmaktayız.

EĞİTİM KURUMLARI GÜVENLİĞİ

Eğitim kurumlarının içinde, yakın çevresinde bulunan uyuşturucu, kumar, kavga ve benzeri kötü alışkanlıkların çıkış noktalarını tespit edebilmek ve mücadele edebilmek amacıyla; giriş ve çıkışların güvenlik kontrolü altına alınarak, muhtemel tüm tehdit unsurlarına karşı eğitim ve öğretimin huzur içinde, güvenilir bir ortamda sürdürülmesini sağlamaktayız.

KONSER ETKİNLİK VE SPOR MÜSABAKALARI GÜVENLİĞİ

Şanver Güvenlik olarak; etkinliklerde koruma, gözetim, silahlı koruma, giriş-çıkış kontrolü ve devriye aramaları gibi hizmetlerimizi en kaliteli şekilde toplum huzurunu önceliğimiz olarak kabul ederek sürdürmekteyiz.
Organizasyon güvenliğini:
1.Açık alan, stadyum ve konser güvenliği
2.Defile güvenliği olarak sınıflandırabiliriz.

OFİS BİNALARI VE ÖZEL ŞİRKET GÜVENLİĞİ

Çalışma alanlarında ki huzurun çalışanların performansını etkilediği bilinciyle hareket ederek, kurumunuzda dışarıdan içeriye gerekli tedbirleri almaktayız.
Herhangi bir tehdit oluşmasına karşı:
1.Bina & Tesis girişi karşılama
2.Bina & Tesis içi gezici güvenlik
3.Bina & Tesis içi ve çevresi izleme ve görüntüleme sistemleri gibi önlemler almaktayız.

ENDÜSTRİYEL TESİS DEPO VE FABRİKA GÜVENLİĞİ

Stratejik olarak önemli bulunan bina ve tesislerde güvenlik ağı, bilgisayar donanımlı olarak kurulmakta; el dedektörleri, kapı dedektörleri, patlayıcı maddde koklama dedektörleri, x-ray cihazları kullanılarak güvenlik hizmeti verilmektedir. Türkiye çapında büyük firmaların, fabrikaların ve şirket genel müdürlüklerin 7/24 güvenliğini temin etmekteyiz.

SAĞLIK KURULUŞLARI VE HASTANE GÜVENLİĞİ

Hastane özel güvenlik hizmetleri, uygulama açısından en güç alanlardan biri olup, oldukça hassas ele alınması gereken bir konudur. Güvenlik amacıyla hizmet verilen kişiler:
a) Hasta kişi
b) Hastasını hastaneye getiren hasta yakını
c) Yatılı hastasını ziyarete gelen ziyaretçi
d) Doktorlar ve tüm hastane personeli şeklinde sıralanabilir.