KAMERA SİSTEMLERİ

Kendinizi güvende hissetmeniz için evinizin, ofisinizin veya daha farklı bir alanın kamera sistemleriyle donatılması, artık günümüzde gereklilik olarak görülmektedir. Siz de güvenliğinizin sağlanmasını istiyorsanız; profesyonel hizmet ve kalite için firmamızla hemen iletişime geçin.

ALARM SİSTEMLERİ

Evininiz ve ofisiniz 7/24 güvende olması için; alarm sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Herhangi bir tehdit durumunda kullanabileceğiniz bir buton ile de tam koruma sağlanmaktadır. Talebe göre sesli veya sessiz olarak ayarlama yapılabilmekte olup, metrelerce kablo derdi olmadan, rahat bir şekilde kurulabilecek sistemlerdir.

YANGIN/GAZ ALARMI

Ev ve ofis alarm sistemimizle duman dedektörünün dumanı tespit etmesiyle birlikte size ulaşılır, onayınızla birlikte itfaiye ilgili adrese yönlendirilir. Duman detektörsüz sistemde yangın ihbarında bulunmak için, şifre paneli üzerindeki buton kullanılır. Yönlendirilen kolluk kuvvetlerinden geri dönüş sağlanarak, alarm durumu sonlandırır.

BARİYER SİSTEMLERİ

Araç giriş - çıkış yoğunluğu fazla olan yerlerde kontrollü araç geçişi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Açık veya kapalı otopark girişlerinde, fabrika, konut, apartman, site türü özel binaların bahçe veya otopark girişlerinde, havaalanı, otobüs terminali gibi halka açık yoğun mekanlarda kontrollü sık geçişi sağlamak için; uzaktan kumanda, buton kontrolü, kart okuyucu sistemleri ile kontrol sağlanır.

KAPALI GARAJ KAPILARI

Garaj kapıları kapalı garajınızdan güvenliği ve estetiği bir arada sunar. Uzaktan kumanda buton şifre paneli ile konforlu yaşayabileceğiniz sistemlerdir. İçi poliüretan dolgulu çelik kaplı panelleri ile son derece güvenli ve uzun ömürlü bir çözümdür.

SECUDA SEC 600 KAPI TİPİ METAL ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ

18 ZONE BÖLGELİ METAL ÜST ARAMA KAPI DEDEKTÖRÜ
Suya (waterproof) ve ateşe (fireproof) karşı dayanıklıdır.
Kemer, toka, bozuk para, anahtar, bıçak, silah ve bombalar için güvenlik seviyesi belirleyebilme. Uzaktan kumandaya sahip olan üst arama dedektörünün tüm ayarları kumanda ilede yapılabilir. Yüksek hassasiyet ile çalıştırıldığında küçük metal nesneleri dahi tespit edebilir. 255 adet farklı hassasiyet seviyesiyle en uygun geçiş alarmı ayarlanabilir. Metal kapı dedektörü, ayarlanabilir metal boyutu ve yoğunluğuna sahiptir. Güçlü parazit dengeleyicisi ile sağ ve sol ayaklardaki parazitler eşitlenebilir. Kapı dedektörü, yolcu akışını ve otomatik alarmın kaç kere çaldığını ekranında gösterebilir. Metal yakaladığı zaman sesle ve ekranında ışık yakarak uyarı verir. Alarm sesi seviyesi ayarlanabilir. 4 haneli setup şifresi mevcuttur.

SECUDA SEC 200 KAPI TİPİ METAL ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ

Secuda SEC 200 Metal Üst Arama Dedektörü, insanların üzerinde yer alan metal eşyaları tesit ederek olası tehlikeli durumları engellemek için kullanılmaktadır. Dünyanın en ileri dijital metal algılamasına sahip olan SEC 200, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Güvenliği istisnasız %100’e çıkaran bu dedektör, aynı anda hem sesli hem de ışıklı olarak uyarı verebilmektedir. 7/24 hiç duraksamadan güvenli bir şekilde çalışabilir ve üstün bir girişim karşıtı özelliğe sahiptir. Denetim noktası ile dijital metal algılaması ile çalışan bu dedektörün hassasiyet ayarını yapabilirsiniz. Ataç, madeni para, kemer tokası gibi cisimlerin dahi algılanması sağlayan SEC 200, bu tarz nesneleri saptadığında gereksiz bir alarm vermesin diye hassasiyet ayarını düşürebilirsiniz. Algılama alanı 100 hassasiyetinde olan kapı tipi metal üst arama dedektörü, 0 ve 99 arasında da manuel bir şekilde ayarlanabilmektedir. Ayrıca metal nesneler, yerlerine göre algılanarak yerleri belirlenebilir ve 6 adet ortak (üst üste binen) algılama bölgesine ayrılmaktadır.

Hava alanları, alışveriş merkezleri, plazalar, hastaneler, karakollar, gümrük ve hapishaneler, fuar merkezleri, bankalar, lüks site ve evler gibi alanlarda kullanılabilmektedir. Tehlikeli (silah, bıçak, tabanca vs.) metal eşyaların saptanmasında kullanacağınız SEC 200 ile birden fazla dedektörü bir arada kullanabilirsiniz. Gün içerisinde alarmın kaç kez çaldığını ve yolcu akışını da görebilmeniz mümkündür. Setup şifresi sayesinde sadece yetkili kimseler tarafından kullanılabilmektedir. Setup şifresi, kullanım esnasında güveni sağlamaktadır.

SEC 200, akustik ve optik alarm ile ultra büyük olan LCD ve LED ekranını aynı anda kullanabilmektedir. Girişim karşıtı özellikleri de sağ ve sol, dijital ve analog teknolojinin beraber kullanılması sayesinde geliştirilmiştir.

SECUDA SEC 100 KAPI TİPİ METAL ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ

Yüksek hassasiyet ile çalıştırıldığında küçük metal nesneleri dahi tespit edebilir 90 adet farklı hassasiyet seviyesiyle en uygun geçiş alarmı ayarlanabilir. Metal kapı dedektörü, ayarlanabilir metal boyutu ve yoğunluğuna sahiptir. Kapı dedektörü, yolcu akışını ve otomatik alarmın kaç kere çaldığını ekranında gösterebilir. Metal yakaladığı zaman sesle ve ekranında ışık yakarak uyarı verir.